Mobil 1 Racing 2T 12x1L balení

Oleje pro motocykly » Mobil » Mobil 1 Racing 2T

Cena:3590.00
Skladem

Popis

Mobil 1 Racing 2T je plně syntetický olej výjimečné jakosti, určený pro dvoutaktní motory vysoce výkonných motocyklů. Vzhledem k tomu, že je vyroben na syntetické bázi, je doporučen nejen pro cestovní, ale také dráhové a terénní závodní motocykly a to jak pro závody silniční tak vytrvalostní nebo motokrosové i pro zkušební jízdy.


Přednosti

  • Splňuje API TC (dříve TSC 3), JASO FC,ISO E-GC/E-GD,TISI.
  • Vhodný zejména pro  motory s vysokým jednotkovým výkonem.
  • Odstraňuje problémy s tvorbou úsad na pístu a zapékáním pístních kroužků při současném zabezpečení maximální ochrany proti korozi.
  • Zamezuje zaolejování zapalovacích svíček a vniku samozápalu před zážehem.
  • Speciální vyvážené složení přispívá ke snížení kouřivosti a snižuje tvorbu úsad v kanálech a tlumiči výfuku, (což jsou časté problémy při používání běžných olejů pro dvoutaktní motory).
  • Olej je vhodný pro použití v samostatných vstřikovacích nádržkách.
  • Přítomnost "rozpouštědla" v rámci souboru přísad zajišťuje dobré promísení oleje s palivem a zabraňuje případným problémům s oddělováním oleje od benzínu.

Zdraví a bezpečnost

Na základě dostupných toxikologických informací nemá tento produkt při správné manipulaci negativní vliv na zdraví. Podrobnosti o manipulaci s produktem, zdraví a bezpečnosti naleznete v bezpečnostním listu produktu.


Typické charakteristiky

Třída SAE Měrná hmotnost při 15 °C Viskozita při 40 °C, cSt Viskozita při 100 °C, cSt Viskozitní index Bod tuhnutí, °C Bod vzplanutí , °C
- 0,884 90 13,8 154 max. -42 min. 110

Veškeré uvedené vlastnosti mají pouze informativní charakter.Vzhledem k neustále probíhajícímu výzkumu a vývoji může dojít ke změně uvedených vlastností.