SUPER PŘÍSADA DO NAFTY - Super Diesel Additiv mit Lubricity Improver 250ml balení

Aditiva » Liqui Moly » Aditiva do nafty

Cena:194.00
Skladem

POPIS PRODUKTU

SUPER přísada do nafty s Lubricity Improverem (zlepšovatel mazání) má výborné čistící, disperzantní a ochranné účinky. Zvyšuje cetanové číslo nafty, je přizpůsobena současným motorům, moderním pohonným hmotám a náročným provozním podmínkám. Obsažený Lubricity Improver dodává naftě s nízkým obsahem síry dostatečnou mazací schopnost. Zvýšení vznětlivosti nafty zlepšuje její spalování ve studeném provozu a snižuje tak zatížení životního prostředí kouřem.


VLASTNOSTI

  • zajišťuje perfektní čistotu palivového systému a spalovacího prostoru a zabraňuje tvorbě usazenin
  • udržuje v čistotě vstřikovací trysky, zajišťuje lepší a dokonalejší spalování, napomáhá ke snižování specifické spotřeby paliva a zvyšování výkonu motoru
  • zabraňuje zadírání jehel trysek a jejich zapečení karbonem
  • zvyšuje mazací schopnost nafty s nízkým obsahem síry (Low Sulphur Diesel podle DIN EN 590) a chrání vstřikovací čerpadlo před nadměrným opotřebením
  • zvyšuje cetanové číslo nafty, zajišťuje její měkčí a šetrnější spalování
  • obsahuje anti-oxidanty a zabraňuje korozi
  • hodí se i pro systémy s moderními dieselovými oxidačními katalyzátory

OBLAST POUŽITÍ

Přísada do pohonných hmot pro dieselové motory osobních i nákladních automobilů a speciálně pro moderní vysokotlaké dieselové systémy, rovněž do nafty pro traktory, stavební stroje i stacionární dieselagregáty. Výborně se hodí i pro konzervaci motorů při jejich dlouhodobém odstavení z provozu a při extrémních podmínkách.


ZPŮSOB POUŽITÍ

Zvýšení vznětlivosti a rovněž zlepšení mazacího účinku nafty je dosaženo kontinuálním působením přísady v naftách s nízkým obsahem síry. Dóza o obsahu 250 ml stačí na 75 litrů nafty. To odpovídá dávkování v poměru 1:300. V zájmu udržení čistoty trysek a optimální ochrany před korozí se „SUPER Přísada do nafty“ s Lubricity Improverem přidává do palivové nádrže motorových vozidel vždy po ujetí každých 2.000 km.

5ti litrový kanystr a 50ti litrové sudové balení je určené pro provozy nákladních automobilů, autobusů, různé dopravní podniky a spedice. Dávkování je v tomto případě v poměru 1:300.

Při dlouhodobém odstavení pro konzervaci motoru přidávat přísadu v množství 1 % obsahu nafty v nádrži tzn. 1:100. Přitom dodržet předpisy o konzervaci motorů. Přísada se může přidat do nafty kdykoliv, ke smíchání s naftou dojde samovolně.


NABÍDKA BALENÍ

Super Diesel Additiv .......... 250 ml .......... Obj. č. 5120


Veškeré uvedené vlastnosti mají pouze informativní charakter.Vzhledem k neustále probíhajícímu výzkumu a vývoji může dojít ke změně uvedených vlastností.