Mobil Chassis Grease LBZ 18kg balení

Plastická maziva » Mobil Chassis Grease LBZ

Cena:3320.00
Skladem


Popis

Mobil Chassis Grease LBZ je polotekuté plastické mazivo na bázi hydroxystearátu litného, konzistence NLGI 000/00. Mazivo bylo vyvinuto speciálně pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech.
Předností maziva je vynikající tekutost za nízkých teplot a v dlouhých potrubích. Produkt je odolný vůči vodě a vymytí vodou, navíc chrání proti rezivění.


Přednosti

  • možnost použití v širokém teplotním rozsahu.
  • nižší náklady na údržbu a ekonomičtější využití snižují provozní náklady.

Použití

Pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech vyžadující polotekuté plastické mazivo. Mazivo je doporučováno pro mazací systémy těchto výrobců:
W Vogel, Berlín (do - 25 °C), Tecalemit, Bielefeld (do -20°C), Interlude, Ottobrun především Mercedes Benz (MB 264 polotekutá plastická maziva).


Vlastnosti

Výborná tekutost v dlouhých potrubích díky speciální formulaci maziva a nízkému stupni konzistence. V závislosti na aplikaci mazivo teče ještě při -25 °C.
Olejový film je dobře přilnavý a z mazaného místa nevytéká ani při zastavení. Mazivo rychle přiteče na mazané místo. Stabilita ve studené i teplé vodě umožňuje použití maziva i ve vlhkých podmínkách nebo v místech, do kterých vniká teplá voda. Inhibitory rezivění chrání mazaná místa podvozku proti rezivění posypovými solemi.
Olej je kompatibilní s těsnícími materiály na bázi NBR, ACM a FKM.


Zdraví a bezpečnost

Na základě dostupných informací se nepředpokládá, že by tento produkt vyvolával nepříznivé účinky na zdraví, pokud bude používán pro stanovený účel a pokud budou dodržována doporučení uvedená v bezpečnostním listu (BL). BL je k dispozici na požádání . Tento produkt by neměl být používán pro jiný než stanovený účel. Upotřebený olej a obal likvidujte předepsaným způsobem.


Veškeré uvedené vlastnosti mají pouze informativní charakter.Vzhledem k neustále probíhajícímu výzkumu a vývoji může dojít ke změně uvedených vlastností.