ÚDRŽBA DIESELOVÉHO SYSTÉMU - Systempflege Diesel 250ml balení

Aditiva » Liqui Moly » Aditiva do nafty

Cena:195.00
Skladem

POPIS PRODUKTU

Přísada „Údržba dieselového systému“ je kombinace účinných látek s vysokým obsahem čistících aditiv a látek zlepšujících mazivost. Proto je tento přípravek speciálně sladěn s požadavky nejnovější technologie dieselových motorů, jako např. s vysokotlakým vstřikem „Common Rail“ a systémem vstřikování „čerpadlotryska“ (P/D), a je rovněž určen pro ochranu motorů proti opotřebení při spalování nafty s nízkým obsahem síry. Další přídavné látky s čistícími, dispergačními a ochrannými vlastnostmi se starají o udržování bezvadné funkce vysoce přesně vyrobených vstřikovacích trysek. Prostřednictvím zvýšené vznětlivosti bude palivo při studeném motoru lépe spalováno a tím dojde ke snížení zápachu výfukových plynů.


VLASTNOSTI

  • zajišťuje čistotu a zamezuje ukládání nečistot v palivovém systému a spalovacím prostoru
  • udržuje vstřikovače v čistotě, zaručuje lepší spalování a tím i minimální specifickou spotřebu a maximální výkon motoru
  • zabraňuje zadírání jehel trysek a jejich zapečení karbonem
  • zvyšuje mazivost nafty s nízkým obsahem síry (nafta s nízkým obsahem síry podle normy DIN EN 590) a chrání vysokotlaká čerpadla před opotřebením
  • zvyšuje cetanové číslo nafty, způsobuje měkčí a šetrnější průběh spalování
  • obsahuje anti-oxidanty a zabraňuje korozi
  • vhodný pro všechny moderní dieselové oxidační katalyzátory

OBLAST POUŽITÍ

Přísada nafty pro všechny dieselové motory se vstřikovacími systémy „Common Rail“ a „čerpadlo-tryska“. Vynikající pro konzervaci motorů při delším odstavení za extrémních podmínek.


ZPŮSOB POUŽITÍ

Zvýšení vznětlivosti a rovněž i zlepšení mazivosti nafty s nízkým obsahem síry bude dosaženo pouze při trvalém přidávání. K tomu obsah dózy 250 ml stačí na 75 l nafty. Dávkování je 1:300.
Pro udržení čistoty vstřikovacích trysek a ochrany proti korozi je doporučeno prostředek přidat do nádrže po každých 2.000 km provozu.
Pro odstavení a konzervaci motoru přidat 1 % přísady do nádrže. Je nutné respektovat příslušné předpisy pro konzervaci.
Přísadu je možno přidat do nafty v kterékoli době, smíchání s naftou proběhne samovolně.


NABÍDKA BALENÍ

Systempflege Diesel .......... 250 ml .......... Obj. č. 5139


Veškeré uvedené vlastnosti mají pouze informativní charakter.Vzhledem k neustále probíhajícímu výzkumu a vývoji může dojít ke změně uvedených vlastností.