Mobil ATF 134 20L balení

Oleje pro automatické převodovky  » Mobil » Mobil ATF 134

Cena:6060.00
Skladem


Popis

Mobil ATF 134 je vysoce výkonná kapalina pro automatické převodovky formulovaná na bázi výběrových HVI základových olejů a doporučená pro použití v automatických převodovkách Mercedes.


Klasifikace a specifikace

  • MB 236.14

Přednosti a vlastnosti

Olej Mobil ATF 134 Je kapalina, která je vyrobena z nejmodernějšího systému aditiv v kombinaci s pečlivě vybraným složením HVI základových olejů, tak aby zajišťovala vynikající teplotní stabilitu a odolnost proti opotřebení spolu s velmi dobrými nízkoteplotními vlastnostmi. Klíčové vlastnosti a výhody této kapaliny zahrnují:

  • Mimořádná čerpatelnost a tekutost při nízkých teplotách
  • Výborné protiotěrové vlastnosti
  • Formulována tak, aby odpovídala nejnovějším požadavkům na třecí vlastnosti
  • Vynikající ochrana proti degradaci při vysokých provozních teplotách
  • Poskytuje vynikající výkon při studených startech
  • Zlepšuje ochranu proti otěru a prodlužuje tak životnost převodovky
  • Poskytuje hladký chod převodovky během celého servisního intervalu
  • Přispívá k prodlouženému servisnímu intervalu

Použití

Mobil ATF 134 Kapalina Mobil ATF 134 je doporučena pro použití v nejnovější generaci 7-stupňových automatických převodovek Mercedes Benz. Je schválena dle specifikace MB 236.14. Je také vhodná pro použití u starších 4-/5-stupňových automatických převodovek Mercedes Benz požadujících specifikace MB 236.10 nebo MB 236.12.


Zdraví a bezpečnost

Na základě dostupných informací se nepředpokládá, že by tento produkt vyvolával nepříznivé účinky na zdraví, pokud bude používán pro stanovený účel a pokud budou dodržována doporučení uvedená v bezpečnostním listu (BL). BL je k dispozici na požádání . Tento produkt by neměl být používán pro jiný než stanovený účel. Upotřebený olej a obal likvidujte předepsaným způsobem.


Typické vlastnosti

Hustota, 15 °C Bod tuhnutí, max., °C Bod vzplanutí (o.k.), min. °C Viskozita - cSt při 40°C, cSt Viskozita - cSt při 100°C, cSt Viskozitní index, min. Barva
0,873 -51 200 29.6 6.5 185 červená

Veškeré uvedené vlastnosti mají pouze informativní charakter.Vzhledem k neustále probíhajícímu výzkumu a vývoji může dojít ke změně uvedených vlastností.